captcha - en to sv_SE translation catalogue (51 entries)

en: Login form
sv_SE: Inloggningsformulär

en: Register form
sv_SE: Registreringsformulär

en: Lost password form
sv_SE: Formulär för att återställa lösenord

en: Comments form
sv_SE: Kommentarsformulär

en: Hide CAPTCHA for registered users
sv_SE: Dölj CAPTCHA för registrerade användare

en: Numbers
sv_SE: Siffror

en: Words
sv_SE: Ord

en: Activated plugins
sv_SE: Aktiverade tillägg

en: Read more
sv_SE: Läs mer

en: Settings
sv_SE: Inställningar

en: Installed plugins
sv_SE: Installerade tillägg

en: Recommended plugins
sv_SE: Rekommenderade tillägg

en: Download
sv_SE: Hämta

en: Install %s
sv_SE: Installera %s

en: Install now from wordpress.org
sv_SE: Installera nu från wordpress.org

en: Options saved.
sv_SE: Inställningar sparade.

en: Contact form
sv_SE: Kontaktformulär

en: Activate contact form
sv_SE: Aktivera kontaktformulär

en: Download contact form
sv_SE: Hämta kontaktformulär

en: Arithmetic actions for CAPTCHA
sv_SE: Aritmetiska metoder för CAPTCHA

en: Save Changes
sv_SE: Spara ändringar

en: ERROR
sv_SE: FEL

en: zero
sv_SE: noll

en: one
sv_SE: ett

en: two
sv_SE: två

en: three
sv_SE: tre

en: four
sv_SE: fyra

en: five
sv_SE: fem

en: six
sv_SE: sex

en: seven
sv_SE: sju

en: eight
sv_SE: åtta

en: nine
sv_SE: nio

en: eleven
sv_SE: elva

en: twelve
sv_SE: tolv

en: thirteen
sv_SE: tretton

en: fourteen
sv_SE: fjorton

en: fifteen
sv_SE: femton

en: sixteen
sv_SE: sexton

en: seventeen
sv_SE: sjutton

en: eighteen
sv_SE: arton

en: nineteen
sv_SE: nitton

en: ten
sv_SE: tio

en: twenty
sv_SE: tjugo

en: thirty
sv_SE: trettio

en: forty
sv_SE: fyrtio

en: fifty
sv_SE: femtio

en: sixty
sv_SE: sextio

en: seventy
sv_SE: sjuttio

en: eighty
sv_SE: åttio

en: ninety
sv_SE: nittio

en: and
sv_SE: och
