captcha - en to sr_RS translation catalogue (53 entries)

en: Login form
sr_RS: Obrazac za prijavu

en: Register form
sr_RS: Obrazac za registraciju

en: Lost password form
sr_RS: Obrazac za izgubljenu lozinku

en: Comments form
sr_RS: Obrazac za komentare

en: Hide CAPTCHA for registered users
sr_RS: Sakrij CAPTCHA za registrovane korisnike

en: Plus
sr_RS: Plus (&#43;)

en: Numbers
sr_RS: Brojevi

en: Words
sr_RS: Reči

en: Activated plugins
sr_RS: Aktivni dodaci

en: Read more
sr_RS: Čitaj više..

en: Settings
sr_RS: Podešavanja

en: Installed plugins
sr_RS: Instalirani dodaci

en: Recommended plugins
sr_RS: Preporučeni dodaci

en: Download
sr_RS: Preuzmi

en: Install %s
sr_RS: Instaliraj %s

en: Install now from wordpress.org
sr_RS: Instaliraj sa wordpress.org

en: Support
sr_RS: Podrška

en: Options saved.
sr_RS: Opcije sačuvane

en: Contact form
sr_RS: Kontakt forma

en: Activate contact form
sr_RS: Aktiviraj kontakt formu

en: Download contact form
sr_RS: Preuzmi kontakt formu

en: Arithmetic actions for CAPTCHA
sr_RS: Aritmetičke operacije za CAPTCHA

en: Save Changes
sr_RS: Sačuvaj promene

en: ERROR
sr_RS: GREŠKA

en: zero
sr_RS: nula

en: one
sr_RS: jedan

en: two
sr_RS: dva

en: three
sr_RS: tri

en: four
sr_RS: četiri

en: five
sr_RS: pet

en: six
sr_RS: šest

en: seven
sr_RS: sedam

en: eight
sr_RS: osam

en: nine
sr_RS: devet

en: eleven
sr_RS: jedanaest

en: twelve
sr_RS: dvanaest

en: thirteen
sr_RS: trinaest

en: fourteen
sr_RS: četrnaest

en: fifteen
sr_RS: petnaest

en: sixteen
sr_RS: šesnaest

en: seventeen
sr_RS: sedamnaest

en: eighteen
sr_RS: osamnaest

en: nineteen
sr_RS: devetnaest

en: ten
sr_RS: deset

en: twenty
sr_RS: dvadeset

en: thirty
sr_RS: trideset

en: forty
sr_RS: četrdeset

en: fifty
sr_RS: pedeset

en: sixty
sr_RS: šeszdeset

en: seventy
sr_RS: sedamdeset

en: eighty
sr_RS: osamdeset

en: ninety
sr_RS: devedeset

en: and
sr_RS: i
