captcha - en to pl translation catalogue (52 entries)

en: Login form
pl: Formularz logowania

en: Register form
pl: Formularz rejestracji

en: Lost password form
pl: Formularz zapomnianego hasła

en: Comments form
pl: Formularz komentarzy

en: Hide CAPTCHA for registered users
pl: Ukryj CAPTCHA dla zarejestrowanych użytkowników

en: Plus (&#43;)
pl: Dodawanie (&#43;)

en: Plus
pl: Dodawanie (&#43;)

en: Minus (&minus;)
pl: Odejmowanie (&minus;)

en: Minus
pl: Odejmowanie (&minus;)

en: Numbers
pl: Cyfry

en: Words
pl: Słowa

en: Activated plugins
pl: Włączone wtyczki

en: Read more
pl: Czytaj więcej

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Installed plugins
pl: Zainstalowane wtyczki

en: Recommended plugins
pl: Polecane wtyczki

en: Install %s
pl: Instaluj %s

en: Install now from wordpress.org
pl: Zainstaluj teraz z wordpress.org

en: Options saved.
pl: Ustawienia zapisane

en: Contact form
pl: Formularz kontaktowy

en: Activate contact form
pl: Aktywuj formularz kontaktowy

en: Arithmetic actions for CAPTCHA
pl: Działania matematyczne dla CAPTHA

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: ERROR
pl: BŁĄD

en: one
pl: jeden

en: two
pl: dwa

en: three
pl: trzy

en: four
pl: cztery

en: five
pl: pięć

en: six
pl: sześć

en: seven
pl: siedem

en: eight
pl: osiem

en: nine
pl: dziewięć

en: eleven
pl: jedenaście

en: twelve
pl: dwanaście

en: thirteen
pl: trzynaście

en: fourteen
pl: czternaście

en: fifteen
pl: piętnaście

en: sixteen
pl: szesnaście

en: seventeen
pl: siedemnaście

en: eighteen
pl: osiemnaście

en: nineteen
pl: dziewiętnaście

en: ten
pl: dziesięć

en: twenty
pl: dwadzieścia

en: thirty
pl: trzydzieści

en: forty
pl: czterdzieści

en: fifty
pl: pięćdziesiąt

en: sixty
pl: sześćdziesiąt

en: seventy
pl: siedemdziesiąt

en: eighty
pl: osiemdziesiąt

en: ninety
pl: dziewięćdziesiąt

en: and
pl: i
