captcha - en to da translation catalogue (56 entries)

en: Login form
da: Loginskjema

en: Register form
da: Registreringsskjema

en: Lost password form
da: Skjema for tapt passord

en: Comments form
da: Kommentarskjema

en: Hide CAPTCHA for registered users
da: Skjul captcha for registrerte brukere

en: Plus (&#43;)
da: Pluss (&#43;)

en: Plus
da: Pluss (&#43;)

en: Minus
da: Minus (&minus;)

en: Numbers
da: Sifre

en: Words
da: Tallord

en: Activated plugins
da: Aktiverte innstikk

en: Read more
da: Les mer

en: Settings
da: Innstillinger

en: Installed plugins
da: Installerte innstikk

en: Recommended plugins
da: Anbefalte innstikk

en: Download
da: Last ned

en: Install %s
da: Installér %s

en: Install now from wordpress.org
da: Installér nå fra wordpress.org

en: FAQ
da: Ofte stilte spørsmål

en: Support
da: Brukerhjelp

en: Options saved.
da: Innstillingene er lagret

en: Contact form
da: Kontaktskjema

en: Activate contact form
da: Aktivér kontaktskjema

en: Download contact form
da: Last ned kontaktskjema

en: Arithmetic actions for CAPTCHA
da: Regneoppgavetyper i CAPTCHA

en: Save Changes
da: Lagre endringer

en: ERROR
da: FEIL

en: zero
da: null

en: one
da: en

en: two
da: to

en: three
da: tre

en: four
da: fire

en: five
da: fem

en: six
da: seks

en: seven
da: syv

en: eight
da: åtte

en: nine
da: ni

en: eleven
da: elleve

en: twelve
da: tolv

en: thirteen
da: tretten

en: fourteen
da: fjorten

en: fifteen
da: femten

en: sixteen
da: seksten

en: seventeen
da: sytten

en: eighteen
da: atten

en: nineteen
da: nitten

en: ten
da: ti

en: twenty
da: tyve

en: thirty
da: tretti

en: forty
da: førti

en: fifty
da: femti

en: sixty
da: seksti

en: seventy
da: sytti

en: eighty
da: åtti

en: ninety
da: nitti

en: and
da: og
